Resultaten



Belgisch Kampioen Olympische afstand elite:
Kortrijk (2008) / Mechelen (2012) / Brasschaat (2013) / Izegem (2016)

Belgisch Kampioen Sprint triathlon elite:
Butgenbach (2007) / Lille (2013 / Gullegem (2016) / Vilvoorde (2017)

BK triathlon junioren: Goud (2005) / Brons (2004)
BK duathlon junioren: Goud (2005) / Zilver (2004)
BK triathlon U23: Goud (OD 2009 / OD 2008 / Sprint 2007) / Zilver (sprint 2009 / sprint 2006)
BK duathlon U23: Zilver (Kwart 2006)

WTS Grand Final:
15de plaats Londen (2013)
15de plaats Edmonton (2014)

WTS:
16de plaats San Diego (2012)
22ste plaats San Diego (2013)
24ste plaats Stockholm (2013)
27ste plaats Cape Town (2014)
25ste plaats Hamburg (2012)
29ste plaats Chicago (2014)

World Cup:
Goud Huatulco (2012)
Brons Tongyeong (2011)
4de plaats Miyazaki (2016)
5de plaats Tongyeong (2016)
10de plaats Montreal (2016) / Alicante (2013) / Mooloolaba (2013)
11de plaats Mooloolaba (2012)
12de plaats Guatapé (2011)

Continental Cup:
Goud Altafulla (2016)
Zilver Holten (2011)
Brons Tartu (2016) / Riga (2015) / Ferrol (2009)
4de plaats Holten (2016) / Cape Town (2012)
7de plaats Geneve (2011)

T3 series:
Eindwinnaar met SMO-Specialized in 2017
Brons Ploegentriathlon Doornik
Dagzege individueel + team Geraardsbergen
Dagzege Relay in Lille

Eindwinnaar met SMO-Specialized in 2016
Dagzege individueel + team Lille
Zilver Relay in Zwevegem
Goud Ploegentriathlon Doornik

Eindwinnaar met SMO-Specialized in 2015
4de individueel en dagzege team Lille

25/04/2004: 5e plaats internationale jeugdduatlon Venray
01/05/2004: Brons BK ploegentriatlon Wachtebeke met TDLeuven
09/05/2004: Goud sprint triatlon Geel

23/05/2004: 4e plaats jeugdcup triatlon Meerhout
30/05/2004: DNF WK duatlon Geel
04/07/2004: Zilver BK duatlon junioren Oeselgem
18/07/2004: Zilver plastriathlon Aarschot (Goud U23)
24/07/2004: Brons BK triatlon junioren Doornik
15/08/2004: Brons jeugdcup triatlon Izegem
29/08/2004: 6de plaats internationale jeugdtriatlon Aalsmeer (Brons junior)
05/09/2004: 42e plaats Superprestige triatlon Mol (22e ploeg)
19/09/2004: 7e plaats 1/4 triatlon Mechelen (Zilver junior)

??/02/2005: 7de plaats PK veldlopen junioren
??/03/2005: 18de plaats BK veldlopen junioren Oostende
16/04/2005: Goud BK duathlon junioren Antoing
24/04/2005: Goud internationale jeugdduathlon Venray
29/04/2005: 8ste plaats BK ploegentriathlon Wachtebeke met TDLeuven
15/05/2005: 8ste plaats EK duathlon Debrecen
29/05/2005: Goud BK triatlon junioren Meerhout
05/06/2005: Goud jeugdcup triatlon l’Eau d’heure
23/07/2005: 18e plaats EK Alexandroupolis junioren
30/07/2005: Goud jeugdcup triatlon Antoing
18/09/2005: 7de plaats OD Mechelen (Zilver U23)
Eindwinnaar jeugdcupklassement junioren
31/12/2005: Zilver Eindejaarscorrida Leuven over de 8km

12/03/2006: 64ste plaats BK veldlopen Senioren Lange cross
23/04/2006: 4de plaats triathlon Lebbeke (2de universitair kampioenschap)
01/05/2006: Brons BK ploegentriathlon Wachtebeke met TDLeuven
14/05/2006: Zilver BK sprint triathlon Geel U23 (11e bij elites)
28/05/2006: 24ste plaats Superprestige Meerhout (8ste U23)
04/06/2006: 4de plaats Superprestige Leuven (Goud U23)

08/07/2006: 46e plaats EK U23 Rijeka
15/07/2006: 18e plaats Europabeker Holten
30/07/2006: DNF (lek) BK Olympische afstand Hollain
20/08/2006: 13de plaats Superprestige Weiswampach (Zilver U23)
10/09/2006: 5de plaats Sprint triathlon Sint-Martens-Latem (Goud U23)
17/09/2006: 7de plaats BK duathlon Ronse (Zilver U23)
01/10/2006: Brons NK duathlon Sittard (Goud U23)

22/04/2007: Goud Universitair Kampioenschap Lebbeke
20/05/2007: 49e plaats Europabeker San Remo
27/05/2007: 4de plaats Superprestige Meerhout (Goud U23)
07/07/2007: 17e plaats Europabeker Holten
21/07/2007: 16e plaats EK U23 Kuopio
22/07/2007: 12de plaats EK relay U23 Kuopio met Marc Geerts en Lander Dirken
12/08/2007: Goud BK sprint triathlon Butgenbach (elite + U23)
19/08/2007: DNF Europabeker Genève (valpartij)
30/08/2007: 26e plaats WK U23 Hamburg
09/09/2007: 20e plaats Europabeker Kedzierzyn Kozie
16/09/2007: 6de plaats OD Mechelen (Brons U23)
??/12/2007: Zilver Eindejaarscorrida Leuven over de 8km

13/04/2008: 17e plaats Europabeker Chania
19/04/2008: 53e plaats Europabeker Pontevedra
04/05/2008: 8ste plaats Triathlon Buschhütten
18/05/2008: DNF Europabeker Brno
05/06/2008: 28e plaats BG WK U23 Vancouver
28/06/2008: 13e plaats Europabeker Holten
06/07/2008: Goud BK Olympische afstand Kortrijk (Elite + U23)
27/07/2008: 33e plaats Europabeker Poznan
15/08/2008: Brons OD triathlon Izegem (Goud U23)
24/08/2008: 35e plaats Europabeker Weiswampach
06/09/2008: 32e plaats EK U23 Pulpi
13/09/2008: 13e plaats Europabeker Vienna
27/09/2008: 44e plaats Wereldbeker Lorient
??/12/2008: Goud Eindejaarscorrida Leuven over de 8km

21/03/2009: Goud triathlon De Haan
26/04/2009: 35e plaats Wereldbeker Ishigaki
02/05/2009: 65e plaats WK elites Tongyeong
31/05/2009: Goud Boerekreek triathlon Sint-Laureins
14/06/2009: Brons Europabeker OD Ferrol
20/06/2009: 28e plaats EK beloftes Tarzo Revine
18/07/2009: DNF Europabeker Brno
01/08/2009: Zilver BK sprint triatlon Antwerpen U23 (7e bij elites)
09/08/2009: 51e plaats Wereldbeker Tisjauvaros
15/08/2009: Goud BK Olympische afstand Izegem U23 (5e bij elites)
09/09/2009: 32e plaats WK (grand final) Gold Coast
25/10/2009: 15e plaats Europabeker Alanya
??/12/2009: Goud Eindejaarscorrida Leuven over de 8km

11/04/2010: 47e plaats Europabeker Quarteira
09/05/2010: 8ste plaats Triathlon Buschhütten
05/06/2010: Zilver Boerekreek triathlon Sint-Laureins
12/06/2010: 16e plaats Europabeker Pontevedra
27/06/2010: 55e plaats Europabeker Brasschaat
10/07/2010: 49e plaats Europabeker Holten
18/07/2010: 35ste plaats Grand Prix Parijs
08/08/2010: 62e plaats Wereldbeker Tisjauvaros
15/08/2010: 15e plaats Europabeker Genève
29/08/2010: 18e plaats Europabeker Almere-Amsterdam
05/09/2010: 6e plaats BK kwart triatlon Doornik
18/09/2010: 59ste plaats Grand Prix La Baule
09/10/2010: 13de plaats Coupe de France met Mulhouse
24/10/2010: 11e plaats Europabeker Alanya

03/04/2011: 39e plaats Europabeker Antalya
??/04/2011: 20ste plaats Grand Prix Nice
08/05/2011: DNF Wereldbeker Monterrey (valpartij)
29/05/2011: 14e plaats Europabeker Brasschaat
12/06/2011: 35e plaats Europabeker Cremona (sprint)
24/06/2011: DNF EK elites Pontevedra
09/07/2011: Zilver Europabeker OD Holten
24/07/2011: 7e plaats Europabeker Genève
15/08/2011: Zilver BK Olympische afstand Izegem
20/08/2011: 56e plaats WK elites Lausanne (sprint)
21/08/2011: 14e plaats WK Mixed Relay
17/09/2011: 17de plaats Grand Prix La Baule
08/10/2011: Brons Coupe de France met TCG79 Parthenay
15/10/2011: Brons Wereldbeker Tongyeong
06/11/2011: 12e plaats Wereldbeker Guatape

19/02/2012: 4e plaats Afrika cup Kaapstad
24/03/2012: 11e plaats Wereldbeker Mooloolaba
20/04/2012: 29e plaats EK elites Eilat
06/05/2012: Goud Wereldbeker Santa Cruz Huatulco
10/05/2012: 16e plaats WTS San Diego
07/07/2012: 39ste plaats Grand Prix Parijs
21/07/2012: 25e plaats WTS Hamburg
04/08/2012: 26e plaats Olympische Spelen Londen
25/08/2012: 43e plaats WTS Stockholm
26/08/2012: 18e plaats WK Mixed Relay
16/09/2012: Goud BK Olympische afstand triatlon Mechelen
30/09/2012: Brons BK ploegenduatlon Wevelgem (met SMO-Specialized triathlon team)
20/10/2012: DNF WTS grand final Auckland
??/12/2012: Brons Eindejaarscorrida Leuven over de 12km

16/03/2013: 10e plaats Wereldbeker Mooloolaba
19/04/2013: 22e plaats WTS San Diego
01/05/2013: Zilver BK ploegentriatlon Doornik (met SMO-Specialized triathlon team)
05/05/2013: Goud BK sprint triatlon Lille
??/05/2013: 10de plaats Grand Prix Duinkerke
14/06/2013: 23e plaats EK elites Alanya
22/06/2013: 9de plaats Grand Prix St-Jean-des-Monts
30/06/2013: Goud BK Olympische afstand Brasschaat
06/07/2013: 35e plaats: Wereldbeker Kitzbuehel
20/07/2013: 50e plaats: WTS Hamburg
21/07/2013: 17e plaats WK Mixed Relay Hamburg
24/08/2013: 24e plaats WTS Stockholm
11/09/2013: 15e plaats WTS Grand Final Londen
29/09/2013: 10e plaats Wereldbeker Alicante
??/12/2013: Zilver Eindejaarscorrida Leuven over de 8km

26/04/2014: 27e plaats WTS Kaapstad
01/05/2014: Goud BK ploegentriatlon Doornik (met SMO-Specialized triathlon team)
17/05/2014: 36e plaats WTS Yokohama
31/05/2014: 42e plaats WTS Londen
20/06/2014: DNF EK elites Kitzbühel
28/06/2014: 29e plaats Wereldbeker Chicago
06/07/2014: Zilver BK Olympische afstand Kortrijk
09/08/2014: 19e plaats halve finale Wereldbeker Tiszaujvaros
29/08/2014: 15e plaats WTS Grand Final Edmonton
27/09/2014: 22e plaats Wereldbeker Alanya
04/10/2014: Goud Coupe de France (met TCG 79 Parthenay)
18/10/2014: 28e plaats Wereldbeker Tongyeong

06/03/2015: DNF WTS Abu Dhabi (sprint)
14/03/2015: DNF Wereldbeker Mooloolaba
11/04/2015: DNF Wereldbeker Gold Coast
25/04/2015: 48e plaats WTS Kaapstad
05/07/2015: Goud sprint triatlon Vilvoorde
09/07/2015: 24e plaats EK elites Genève
18/07/2015: 52e plaats WTS Hamburg
09/08/2015: 3e plaats Europabeker Riga
05/09/2015: 54e plaats WTS Edmonton (sprint)
15/09/2015: 50e plaats WTS Grand Final Chicago
27/09/2015: 4e plaats T3 Series Lille, dagzege en eindzege met SMO-specialized
10/10/2015: 4e plaats Militaire Wereld Spelen Mungyeong individueel
Brons met Belgische militaire team (Marten Van Riel, Thomas Jurgens & Bart Borghs)
25/10/2015: 58ste plaats Wereldbeker Tongyeong
??/12/2015: 4de plaats Eindejaarscorrida Leuven over de 12km

12/03/2016: 50ste plaats Wereldbeker Mooloolaba
03/04/2016: 43ste plaats Wereldbeker New Plymouth
16/04/2016: DNF Wereldbeker Chengdu
24/04/2016: 58ste plaats WTS Cape Town
01/05/2016: Goud BK ploegentriathlon Doornik (met SMO-specialized triathlon team)
22/05/2016: 44ste plaats Grand Prix Duinkerke
29/05/2016: Zilver Team Relay T3 series met SMO-specialized (snelste individuele split)
12/06/2016: Goud BK sprint triathlon Gullegem
19/06/2016: 43ste plaats Grand Prix Valence

02/07/2016: 4de plaats Europabeker Holten
10/07/2016: Brons Europabeker Tartu
17/07/2016: Goud Europabeker Altafulla
07/08/2016: 10de plaats Wereldbeker Montreal
15/08/2016: Goud BK Olympische afstand Izegem
04/09/2016: 41ste plaats WTS Edmonton
18/09/2016: 44ste plaats WTS GF Cozumel
25/09/2016: Goud individuele T3 manche Lille, dagzege en eindzege met SMO-Specialized
22/10/2016: 5de plaats Wereldbeker Tongyeong
29/10/2016: 4de plaats Wereldbeker Miyazaki
07/12/2016: Goud Nationaal Militair Kampioenschap veldlopen te Schaffen (7de Overall)
26/12/2016: Eindejaars Corrida Leuven: DNS: ziek

Itu Points List: 56ste plaats
WTS Ranking: 122ste plaats

11/02/2017: 19de plaats Wereldbeker Cape Town
04/03/2017: DNF WTS Abu Dhabi
19/03/2017: Brons T3 series Herderen, teamrace
01/04/2017: 19de plaats Europabeker Quarteira
23/04/2017: 9de plaats 10Miles Antwerpen, 50:59
01/05/2017: Brons BK ploegentriathlon Doornik (met SMO-specialized triathlon team)
13/05/2017: DNF WTS Yokohama
11/06/2017: 35ste plaats WTS Leeds
17/06/2017: 43ste plaats EK Elite OD Kitzbühel
30/06/2017: Goud individuele T3 manche Geraardsbergen, dagzege met SMO-Specialized
09/07/2017: Goud BK sprint triathlon Vilvoorde
15/07/2017: DNF WTS Hamburg
05/08/2017: ?? WK Militairen te Warendorf
15/08/2017: ?? BK OD Izegem